DO MONGOLSKA A ZPĚT aneb JEDEME PRO HOSPIC

Tento sympatický mladý česko-švýcarský pár Team Songpan – Mongol Rally 2018, se zúčastní letošního ročníku charitativní Mongolské Rally, který startuje 16.7. Část výtěžku z této dobročinné jízdy obdrží Hospic Dobrého Pastýře.

Hlavním smyslem celé akce je finančně podpořit neziskové organizace s ušlechtilými záměry a přitáhnout pozornost k daným tématům. Minimální částku, kterou musí závodníci vybrat, stanovili organizátoři na 1000 liber. Oficiální dobročinnou organizací Mongol Rally je britská nezisková organizace Cool Earth, na kterou přispívají všechny zúčastněné týmy částkou ve výši minimálně 500 liber. Volba, kam půjde zbytek vybrané částky, je opět na závodnících. Oba si vybrali jednu lokální organizaci ve své zemi, které důvěřují Nadaci Olgy Havlové – Výbor dobré vůle, která doporučila náš hospic a švýcarskou Sternschnuppe.

Více info akci a jak podpořit závod (tedy i náš hospic), naleznete ZDE