HLEDÁME PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

HLEDÁME PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Baví Vás práce s lidmi? Jste komunikativní, pracovitý, plný nadšení, elánu a nápadů? Je Vaší parketou aktivizace seniorů a nebojíte se provádět ani běžné úkony péče o seniory včetně důkladné hygieny? Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v domácím prostředí našich klientů i mimo něj. Zaručujeme pocit smysluplné práce a rozhodně se není třeba obávat sedavého či stereotypního zaměstnání.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE – Čerčany a okolí

NÁPLŇ PRÁCE – osobní asistence (pomoc s úkony péče o osobu) v místě bydliště našich klientů (osob se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení).

POŽADUJEME – minimální vzdělání kurz pracovníka v sociálních službách, samostatnost, odpovědnost, fyzickou zdatnost a odolnost vůči stresu, ochotu a schopnost se dále vzdělávat, řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík.

NABÍZÍME – práci na plný úvazek, nástupní plat 17.500 – 19.500 Kč, osobní ohodnocení až do výšky 6.000 Kč, čvrtletní odměny, malý pracovní tým, další vzdělávání a supervize, dovolenou 5 týdnů, příplatky na stravování.

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email: tumova@hospic-cercany.cz, tel.: 731 480 350.

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)