Přijmeme pracovníka v sociálních službách

Přijmeme pracovníka v sociálních službách

Tři, o.p.s. hledá do svého týmu samostatného, zodpovědného a zkušeného spolupracovníka na pozici asistent/ka odlehčovací služby terénní. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v domácím prostředí našich klientů. Práce je vhodná i pro aktivní seniory a maminky na MD.

NÁPLŇ PRÁCE
Osobní asistence (pomoc s úkony péče o osobu) v místě bydliště našich klientů (osob se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení), individuální plánování, komunikace s kolegy, koordinátorkami, rodinnými příslušníky uživatelů, jednoduché vedení dokumentace (výkazů).

POŽADUJEME
Minimální základní vzdělání, zájem o práci se seniory, empatické jednání, pečlivost a komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, důslednost, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz sk. B.

NABÍZÍME
Důkladné zaškolení během adaptace a průběžnou podporu, program dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, supervize, příjemné a vstřícné pracovní prostředí a kolektiv, zajímavou a různorodou práci, která má smysl, zázemí stabilní organizace, práci na plný nebo zkrácený úvazek, možnost i na DPP, dovolená 5 týdnů, stravenky, příplatek na stravování

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám nejpozději do 31.5.2019 strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na adresu: terenniOS@hospic-cercany.cz. Bližší informace: 731 480 350.

Těšíme se na Vás!

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)