Benefiční představení Losers Cirque Company

Na přelomu měsíce května a června nám bude ctí přivítat v KD Karlov v Benešově novocirkusovou šou v podání akrobatů Losers Cirque Company. Původní termín konání akce 24/3/2020 jsme byli nuceni přesunout z důvodu zákazu pořádání hromadných akcí Bezpečnostní radou státu a v tuto chvíli ladíme náhradní termín. O konkrétním datu konání akce Vás budeme brzy informovat.

BLIŽŠÍ INFORMACE O BENEFIČNÍM PŘEDSTAVENÍ THE LOSER(S)

Již před dvěma lety nás „lůzři“ navštívili u nás přímo v Čerčanech a předvedli úžasné vystoupení v prostorách atria hospice. Lítali během svých akrobatických kousků do výšky druhého patra, byla to strhující podívaná.

Nyní přichází s celovečerním představením The Loser(s), jehož výtěžek směřuje ve prospěch dostavby Centra Péče při Hospici Dobrého Pastýře. Nenechte si ujít!

Vstupenky v ceně 450 Kč a 390 Kč jsou v prodeji v Turisticko-informačním centru, Masarykovo nám. 230 v Benešově, tel. 737 205 534 nebo online v síti Ticketporatal ZDE.

Pro děti a mládež do 18 let a studenty nabízíme zvýhodněné vstupenky za 250 Kč! Přijďte si pro ně osobně, nebo si je rezervujte telefonicky přímo v Turisticko-informačním centru Benešov (Masarykovo nám. 230, tel.: 737 205 534).

Videoupoutávku k představení sledujte ZDE.

Těšíme se na Vás!

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)