The Loser(s) pro Hospic Dobrého Pastýře

Náhradní termín benefičního představení Losers Cirque Company pro Hospic Dobrého Pastýře je na světě!

Akce se uskuteční v sobotu 10. října 2020 od 19:00 v KD Karlov v Benešově.

Již před dvěma lety nás „lůzři“ navštívili u nás přímo v Čerčanech a předvedli úžasné vystoupení v prostorách atria hospice. Lítali během svých akrobatických kousků do výšky druhého patra, byla to strhující podívaná. Nyní přichází s celovečerním představením The Loser(s), jehož výtěžek směřuje ve prospěch Hospice Dobrého Pastýře. Nenechte si ujít!

Vstupenky v ceně 450 Kč a 390 Kč jsou v prodeji v Turisticko-informačním centru, Masarykovo nám. 230 v Benešově, tel. 737 205 534 nebo online v síti Ticketporatal ZDE. Pro děti a mládež do 18 let a studenty nabízíme zvýhodněné vstupenky za 250 Kč! Přijďte si pro ně osobně, nebo si je rezervujte telefonicky přímo v Turisticko-informačním centru Benešov (Masarykovo nám. 230, tel.: 737 205 534).

Videoupoutávku k představení sledujte ZDE.

Těšíme se na Vás!

CzechEnglishVietnameseGermanFrenchRussianSpanishItalianChinese (Simplified)